Чомусикам
Упродовж багатьох століть у різних країнах люди грають у шахи. Спочатку вони використовувались тільки для приємного проведення часу. Але згодом з’ясувалося, що ця гра є також справжнім тренажером для розуму, що розвиває пам’ять, увагу, логічне мислення, кмітливість. 
За допомогою виконання нескладних вправ, викладених у цій книзі, діти зможуть не тільки опанувати правила цієї стародавньої гри, але й розвинути свої інтелектуальні здібності. Будьте наполегливими, і Ви зможете повести свої війська в бій на шахівниці«JavaScript для дітей» — веселий посібник, вступ до основ програмування, із яким ви крок за кроком опануєте роботу з рядками, масивами та циклами, інструментами DOM та jQuery та елементом canvas для малювання графіки. Ви зможете писати та модифікувати HTML-елементи для створення динамічних веб-сторінок та напишете класні онлайн ігри «Знайди захований скарб», «Шибениця» та «Змійка». У цій книжці — безліч цікавих прикладів та кумедних ілюстрацій, а завдання з програмування наприкінці кожного розділу, надихнуть на створення власних приголомшливих програм. Утнімо щось крутецьке із JavaScript!


Ця книга запрошує дітей старше шести років в захоплюючу подорож по країні природничих наук. 111 різноманітних дослідів допоможуть  дитині не тільки закріпити знання, отримані в школі, а й дізнатися багато цікавого про самі різні явищах. Доступні пояснення і більше 300 ілюстрацій задовольнять цікавість маленьких дослідників і дадуть масу цікавих тем для роздумів. Експериментуйте і вивчайте навколишній світ!


Кожна дитина прагне якомога більше дізнатися про світ, що її оточує. Ця книжка відкриє їй нові горизонти ще непізнанного. Малюк зрозуміє, як працює його організм, отримає перші відомості про природу і екологію, познайомиться з давніми цивілізаціями, а ще спробує уявити, ким він стане, коли вирасте, яка професія для нього найцікавіша.


Кожна тваринка тут знайшла місце завдяки своїм унікальним особливостям або талантам. Зустрічайте «тварин-архітекторів», «базік», «домосідів», «майстрів маскування», «розумників», «стрибунів» та багато інших чудернацьких істот. Короткі інформативні речення про тварин наситять пізнавальний інтерес і діток, і дорослих, а веселі та милі ілюстрації, якими оформлена книжка, не залишать байдужими нікого.


Найцікавіша та найкорисніша інформація про все на світі! Зрозуміла мова, кольорові ілюстрації, дивовижні факти!
Книжка стане у пригоді під час підготовки до уроків і допоможе учням стати справжніми ерудитами.


Нові хрестоматіі сучасної дитячої літератури


Чи правда, що дракони мешкали на нашій планеті багато століть тому? А може, вони й зараз спокійнісінько живуть серед сипучих пісків, глибокої трясовини, прихованої від сторонніх очей?.. На ці й інші питання знають відповідь справжні знавці — драконологи. Енциклопедія розповість про різні версії походження драконів (аж до інопланетного вторгнення); повідає про те, чим відрізняються дракони різних кольорів, хто з них наймогутніший і найлютіший, а хто залюбки обдарує людину золотом; відкриє безліч стародавніх таємниць і, звісно, розвінчає чимало міфів про драконів.

Сьогодні володіння англійською — нагальна потреба. Наша книга адресована тим дорослим, що прагнуть допомогти дітям вивчати англійську легко і з задоволенням. Веселі вірші й малюнки не дозволять малятам нудьгувати на заняттях. Діти в доступній і захоплюючій формі крок за кроком накопичуватимуть словниковий запас, вчитимуться будувати фрази, опановуватимуть початкові навички спілкування англійською.
У цій книзі зібрано все цікаве, що дитина повинна знати про Всесвіт: про планети і галактики, про зірки і Сонце. І, звичайно, про Землю: про її поверхню і Світовий океан, річки й озера, ліси, степи і пустелі, природні явища, країни і мешканців Землі. Усе це подається вичерпно, зрозуміло і цікаво.Як і дівчаток, так і хлопчаків однаково цікавить доба, коли прекрасні лицарі і дами мешкали у величних та розкішних замках. Із цієї книжки юні читачі довідаються, яким було життя у середньовічному замку, як жили і розважалися лорди, а також, хто виконував за них усю рутинну роботу. В книзі докладно розповідається про архітектуру замків від початку існування аж до їх занепаду, про війни за землю, облоги, а також про мирний час і відпочинок.
В книжці наводиться вичерпна інформація про замки (зокрема: архітектура замків, будівництво замків, життя в замках, тактика захоплення і оборони замків, визначні замки-фортеці світу) - захоплюючі історії, цікаві фотографії та ілюстрації.

Енциклопедія вміщує в себе наступні розділи:
Матеріали і технології, Охорона довкілля, Жива природа, Сила і рух, Електрика й електроніка, Довідковий розділ, Тіло людини, Планета Земля, Хімія і речовини, Світло й енергія

«Звідки я взявся?», «Чому кораблі не тонуть?» «Коли на Землі жили динозаври?», «З чого зроблені зорі?», «Чому відбуваються землетруси?», «Хто така Жанна д'Арк?«. Такі й подібні запитання задають батькам маленькі чомусики і часом не дістають задовільної відповіді. В цій книжці ваша дитина не тільки знайде відповіді на свої запитання, а й дізнається про різні дивовижні факти, що будуть цікавими й для дорослих. Короткі, цікаві, зрозумілі для дитини, але насичені інформацією тексти, чудові ілюстрації зроблять цю книжку справжнім товаришем вашої дитини, товаришем, з яким шкода розлучатись.


Ця дитяча енциклопедія розповість маленькому читачеві, які бувають машини і яка їхня будова.
Він дізнається, навіщо потрібні грейдери і скрепери, як баштовий кран сам себе будує, чому літаки літають, які машини рятують людей, що потрапили в біду, і на якому автомобілі людство вирушить у майбутнє. Загадкові слова «трансмісія», «коробка передач», «диференціал» стануть знайомими і зрозумілими, а будова автомобільного чи реактивного двигуна перестане бути для нього таємницею.
Текст доповнюють чудові фотографії і малюнки, що пояснюють роботу простих і складних механізмів"Як, звідки і чому?"
Ця книжка для дітей, які вже досягли віку «чомусиків». Вони ставлять запитання про все на світі, й задовольнити дитячу цікавість непросто.Чому зорі мерехтять? "Ілюстрований атлас Всесвіт"Книжки серії "Знайомся, це…" допоможуть юним читачам розширити свій кругозір, збагатять їхнє уявлення про навколишній світ важливими відомостями. Подорожуючи сторінками цих захопливих енциклопедій, діти дізнаються багато чого про зміну пір року, про клімат і природні зони Землі, про розмаїття рослинного і тваринного світу в доісторичні часи і тепер. Читачі познайомляться із життям однолітків з інших континентів, і навіть із будовою тіла людини. Для дошкільників і молодших школярів. "Велика шкiльна енциклопедiя"
"Велика шкільна енциклопедія" містить цікаві відомості з багатьох галузей знань: космології, астрономії, геології, географії, історії, біології, науки і техніки.


"Цікава книга знань у запитаннях i вiдповiдях"Ця захоплива, барвисто ілюстрована книга дає відповіді на найрізноманітніші питання. Вона принесе величезне задоволення юним читачам. Хлопці дізнаються безліч цікавих і важливих відомостей про надра Землі і незвичайні явища природи, про великі географічні відкриття, відважних мореплавців і знаменитих шукачів пригод, про спосіб життя ссавців і рекорди в світі тваринних, про старовинні і сучасні види транспорту."Де, що і коли?"
Окружающий мир постоянно и очень быстро меняется. И вполне естественно, что вопросы юных почемучек становятся все более сложными и разнообразными. Что такое эволюция?
"Атлас. Епоха відкриттів. Сучасний світ"

Цей яскравий атлас перетворить вивчення історії в захоплюючу подорож. Ви побачите, як виглядав світ в Новий та Найновіший час, дізнаєтеся про великі географічні відкриття та кровопролитні війни, зрозумієте, чому руйнувалися колоніальні імперії і створювалися нові держави.
У чому полягає сенс людського існування на Землі? Хто вони – перші представники людської раси, котрі створили піраміди, палаци, написали перші поеми на глині та папірусі? Де шукати відповіді на ці запитання? У наші дні про це написано чимало книг і створено безліч фільмів. Однак найголовніша – найбільша та найдавніша книга на землі – це сліди діяльності людей, їхньої матеріальної культури та мистецтва. Прочитати її, пояснити вчинки та думки наших далеких предків допомагає наука археологія, а маршрути вчених-археологів співпадають із місцями перших людських поселень і центрами великих цивілізацій давнини. Більше 3000 чудових ілюстрацій допоможуть читачеві поринути в загадковий і таємничий світ минулого. Книга розрахована на широке коло читачів і стане додатковим джерелом знань при вивченні шкільного курсу всесвітньої історії.
В «Енциклопедії школяра» коротко та зрозуміло розповідається про навколишній світ і його розмаїтість.
Допитливий читач дізнається про зародження й розвиток Всесвіту, про небесні тіла та зоряні системи, про етапи освоєння космосу й наукові гіпотези. Він здійснить захопливу подорож нашою планетою, побуває в горах, пустелях і полярних областях. Зрозуміє, як зароджуються морські течії, урагани й землетруси. Познайомиться з незвичайними істотами, зокрема губками, медузами, кажанами та пандами…Навчиться відрізняти жаб від ропух і крокодилів від алігаторів.
Чудові ілюстрації та багатий фактичний матеріал спонукають юного читача до глибшого вивчення астрономії, географії та біології.

Немає коментарів:

Дописати коментар