Дитячі журнали

Дитячий журнал «Ангелятко» містить у собі цікаві казочки, віршики, загадки та пісеньки. Зміст сформовано дитячими психологами та методистами. Видання дає знання про навколишній світ, розвиває логічне мислення, кмітливість та спостережливість. Доки мама читає текст, найменші дітки можуть розглядати малюнки. Школярики зможуть прочитати журнал самотужки. У кожному випуску є іграшки-саморобки. Створюючи щось власними ручками, малюк розвиватиме дрібну моторику та фантазію. На офіційному сайті можна передплатити журнал в режимі онлайн. А ще тут є багато казок, віршиків та завдань. Добре і позитивне періодичне видання для дітей.


Журнал для дітей «Колобочок» розважає та розвиває водночас. Тут малюки знайдуть літературні твори, багато яскравих ілюстрацій, сторінку англійської мови, логічні завдання, саморобки та інше. Особливої уваги заслуговує розділ «Поради Колобка-рятівничка». Це рубрика про те, як вести себе у небезпечних ситуаціях.Дитячий журнал «Котя малюк» допомагає підготуватись до школи, засвоїти основи англійської мови, математики, логіки. Котя – скорочено від Костянтин. Саме так звати головного героя журналу – маленьке біле кошеня. У видання читачі знайдуть такі рубрики: «Юний Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Весела Англійська», «Цікава математика», «Для спостережливих», «Домашня майстерня», «Загадки від Коті» та інші. На офіційному сайті теж є багато цікавинок, серед яких казки для читання малюкам.
Журнал для дітей «Ангеляткова наука» містить художні тексти та інтелектуальні завдання. Видання призначене допомогти батькам підготувати дитину до школи. Зміст сформовано з урахуванням вимог державної програми з дошкільної підготовки. Тут є завдання на розвиток мовлення, уваги, уяви та дрібної моторики. В ігровій формі малюки вивчать літери, цифри та навчаться писати. На офіційному сайті журнал можна передплатити в режимі онлайн. А ще тут є багато казок, віршиків та завдань.
Журнал видається з 1960 року, тому відомий батькам сучасних малюків. Тут можна знайти літературні твори, яскраві ілюстрації, логічні завдання та саморобки. Традиційні рубрики – «Калинчине віконце», «Прочитай сам», «Маляткова пошта», «Стежками рідного краю», «Незабутні Маляткові друзі», «Сторінка для батьків» та інші.Дитячий журнал «Джміль» призначений для занять з дитиною вдома,  садочку та  школі. Девіз – «Дітям: живопис, музика і література». Кожен випуск містить літературні твори, техніки образотворчості, розвивальні ігри, досліди, репродукції картин, сценарії свят та інше. Ізюминка проекту – безкоштовні електронні додатки для розвитку дітей. Вони оформлені у вигляді презентацій (у Microsoft Office PowerPoint) та доступні для завантаження на офіційному сайті дитячого журналу.


Назва журналу відображає його вміст. Головними героями є Маленька Фея та  гноми. Кожен з казкових персонажів веде власну рубрику, як от «Історії від Мудруна», «Рецепти від Ласуна», «Розмальовка від Веселуна», «Казка-забавлянка від Простачка», «Мовне завдання від Буркотуна», «Лабіринт від Сплюха», «Майстер-клас від Маленької Феї». Видання пропонує дівчаткам завдання на розвиток уваги, логічного мислення, художні твори та саморобки.


Журнал «Маленький розумник» містить цікаві художні твори, завдання на розвиток логічного мислення, уваги та творчості. У кожному випуску традиційно є іграшка-саморобка. Серед рубрик видання – «Математичне тренування», «Розфарбовка», «Лабіринт» та інші.


Видання з’явилось у 1996 році і швидко завоювало прихильність дітей та їх батьків. Головний герой журналу – веселий та кмітливий борсучок Пізнайко. Номери журналу тестуються із залученням діток та педагогів, а 1-2 рази в рік редакція проводить анкетування для внесення коректив у концепцію подання матеріалу.  Читачі знайдуть у виданні логічні завдання, ігри, саморобки та багато іншого. На офіційному сайті можна не лише передплатити журнал, але й придбати архівні випуски, книги, почитати корисні статті та зіграти у флеш-ігри.Класика дитячої періодики. Журнал починався у 1928 році як «Жовтеня», а згодом перетворився у знайомий нам «Барвінок». Для дітей тут знайдеться багато цікавого: художні твори, цікавинки про навколишній світ, різноманітні завдання. Традиційні рубрики: «Хто? Що? Як? Де? Коли? й Чому?», «Ми любимо читати!», «Секретні файли про тебе», «Торбинка дядечка Запитайлика», «Книга золотих казок» та інші. Редакція журналу ставить перед собою важливі завдання: інтелектуальний розвиток дитини, зацікавленість у читанні, виховання поваги до родинних цінностей. Автори не бояться торкатись тем паління, алкоголю та шкідливої їжі. Цікавим є офіційний сайт журналу. Тут можна знайти художні твори для дітей, цікавинки про Україну і світ, архів попередніх номерів. Редакція, однак, попереджає, що вся ця інформація призначена виключно для особистого перегляду.


Дитячий журнал «Куля» є розважально-пізнавальним виданням. Зміст частково синхронізований зі шкільною програмою, але це не повторення, а доповнення пройденого матеріалу. Рубрики: «Кіноманія», «Веселі задачки», «Кулин довідник», «Шануй рідне», «Ха-ха-ха», «Світ природи», «Зроби сам», «Фотоконкурс» та інші. Фото учасників конкурсу публікується на офіційному сайті дитячого видання. Тут же є розділ з флеш-іграми, багато цікавої інформації для читачів та їх батьків.
Дитяче періодичне видання «Вигадуй, думай, грай» починалося як «Велика дитяча газета». Зараз це цікавий журнал для школярів з рубриками: «За тридев’ять земель», «Ігровий портал», «Клуб питай ликів» та іншими. У кожному випуску – цікаві факти, художні твори, конкурси, завдання та саморобка.Дитячий журнал «Колосок» є науково-популярним природничим виданням. Читачі знайдуть тут знання з різних галузей природознавства у рубриках «Наука і техніка», «Жива природа», «Планета Земля», «Логіка і кмітливість», «Про все на світі». У кожному випуску є історії винаходів, логічні завдання, інтелектуальні конкурси та саморобки.

1 коментар: